Genel Bilgiler
Kongre Yeri ve Tarihi

Türk Çocuk Acil Tıp ve Yoğun Bakım Derneği olarak düzenleyeceğimiz Uluslararası Katılımlı 20. Ulusal Çocuk Acil Tıp ve Yoğun Bakım Kongresi ve 16. Çocuk Acil Tıp ve Yoğun Bakım Hemşireliği Kongresi’nin 27-30 Kasım 2024 tarihleri arasında Cornelia Diamond Otel Antalya’da gerçekleştirilecektir.

Kayıt Deski

Kayıt deski 27 – 30 Kasım 2024 tarihlerinde 08.00- 19.00 saatleri arasında açık olacaktır.

Yaka Kartı

Tüm katılımcı ve refakatçilerin kongre merkezine girişte, bilimsel oturumlar esnasında, sergi alanlarında, poster alanlarında ve sosyal programlarda yaka kartlarını takmaları kongrenin sağlıklı yürüyebilmesi ve güvenliği açısından gereklidir.

Davet Mektubu

Kaydını tamamlamış olan katılımcılara, kongreye katılımlarını kolaylaştırmak amacıyla, talep ederlerse davet mektubu gönderilecektir. Bu mektup sadece katılımcıların bağlı bulunduğu kurumdan izin alabilmesine yardımcı olmak amacı ile hazırlanmakta olup, katılımcıya hiçbir maddi destek sağlamamaktadır.

Katılım Belgesi

Kongreye kayıt yaptıran tüm katılımcılara katılım sertifikası kongrenin son gününde kayıt deskinden verilecektir.

Sergi Alanı

Kongre boyunca katılımcı firmalar ürünlerini kongre merkezinde kendilerine ayrılacak olan alanda sergileyebilecektir. Sergi alanı kongre boyunca katılımcıların ziyaretine açık olacaktır.

Transfer

Transfer talepleriniz için NETKON firması ile irtibata geçmenizi rica ederiz.

Kredilendirme

Kongrenin tüm oturumları, Türk Tabibler Birliği Sürekli Tıp Eğitimi Kredilendirme Kurulu tarafından kredilendirilecektir.